Sodalit Doğal Taş Kolye

Gündem

 

 

Buzlu görünümlere sahip olan sodalit taşı, herkesin zevkine hitap ediyor. Yakından bakıldığınızda hem mavi hem de gri tonlarına sahip olduğunu göreceksiniz. Renginden dolayı da dikkat çeken taş, kolye yapımında temin edilmiştir. Sodalit doğal taş kolye nasıl merak edenlere ise;

 

  • 3×1 cm ebatları ile taş temin edilmiştir.
  • Sivri uçlu olan taş, ince ve zarif bir görünüme sahip.
  • Yaklaşık olarak 10 gr kadar ağırlığı bulunuyor.

 

Metal zincir eşliğinde gözler önüne serilmiştir. Bu sayede daha sade bir tarza sahip olmuştur. Sade takılara meraklı olanlar da sodalit taşlı kolyeleri incelemeye alabilir. Neticesinde kolyeyi temin edenler şifalarını göreceksiniz. Çoğu doğal taş gibi çeşitli faydaları mevcut halde.

Sodalit Taşı Gerginliği Alır!

 

Yukarıda da belirttiğimiz üzere sodalit taşının pek çok faydası bulunuyor. Doğal taş kolye sayesinde faydalarını hissetmeniz mümkün olacaktır. Üstelik sadece ruhsal açıdan şifaları bulunmuyor. Duyurulara ve organlara iyi gelmesi dikkat çekmektedir. Mesela;

 

-Boğaz; Öncelikle boğaz bölgesinde ki rahatsızlıkların giderilmesine katkı sağlar. Mesela boğazda meydana gelen gerginlik son bulur. İletişimde sorun yaşayanlar bu yönde tercihte bulunmalıdır. Çünkü boğaza iyi gelen taş, iletişimin daha etkili olmasına katkı sağlar.

 

-Konsantrasyon; Zihnin daha berrak hale gelmesine de katkı sağlar. Bu yolla gereksiz düşüncelerden sıyrılmanız mümkün hale gelir. Üstelik düşüncelerin berraklaşması akabinde odaklanmanızı destekler. Yani konsantrasyon sorunu çekenler sodalit taşlı takıları üzerinde bulundurmalıdır.

 

Sodalit Kolyelerin Depresyona Etkisi

 

Farklı olarak depresyona dahi iyi gelmektedir. Sodalit taşı içeren kolyeler sayesinde depresyonlu olan ruh halinde çıkmanız mümkün olacaktır. Yani karamsar ve olumsuz düşüncelerin son bulmasına etki eder. Yoga yaparken kullanırsanız etkisi artar. Doğal taş kolye ile;

 

  • Daha olumlu bir ruh haline sahip olursunuz.
  • Pozitif düşünceye de etki eden taşlar arasındadır.
  • Negatif yüklerden arınmanızı mümkün hale getirir.

 

Diğer taşlardan farklı olarak boğaza bir hayli iyi gelmesi dikkatlerden kaçmıyor. Örneğin boğazda oluşan iltihaplara dahi iyi gelir. Bunun içni kış aylarının taşı olarak da ifade edilmektedir.

 

Sodalit Kolyesi Sade ve Şık Görünümlere Sahip!

 

Görseller sayesinde doğal taşlı kolyeleri değerlendirmeniz uzun sürmez. Mesela sodalit taşının ne denli sade bir görünüme sahip olduğunu anlayacaksınız. Üstelik metal zincir sayesinde şık hale gelmiştir. Sade ve şık görünümler herkesin dikkatini çeker. Üstelik çoğu tarza uygun olması da talep görmesinde etkilidir. Örneğin hem spor hem de şık görünümlere uyum sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir