Mucize Doktor’a konuk olan Yasemin Özilhan sosyal medyayı salladı

Magazin

Başrollerinde Taner Ölmez, onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Ünsal ve Hazal Türesan’ın bulunduğu Mucize doktor dizisi, Bir gün evvel akşam 14’üncü bölümle ekrana geldi. Mucize Doktor’un Bir gün evvel akşam yayınlanan bölümünün nihayetinde yıllar evvel hekimler dizisinde Ela karakterini canlandıran Yasemin Özilhan diziye dahil oldu. Yıllar ardindan diziye dahil var olan Yasemin Özilhan ise evvel sahnesiyle yasamsal medyaya damga vurdu. Dizinin 15’inci tertemiz bölüm fragmanında ise doktor Ela ile Ferman arasında beklemediginiz tek gerilim yaşanıyor.

FERMAN, ELA’YA alan OKUYOR

Savant otizm sendromlu doktor Ali Vefa’nın hikayesinin anlatıldığı Mucize Doktor’un 15’inci tertemiz bölüm fragmanı da FOX TV tarafından yayınlandı. Mucize Doktor’un tertemiz bölümde, kalbi dışında doğan tek hastayı rehabilitasyon etmek amaciyla hastaneye gelen doktor Ela ile Ferman arasında soğuk rüzgarlar esiyor. doktor Ela’nın sözleri karşısında Ferman’ın “Meydan okumaları severim” demesi ise dikkatlerden kaçmadı. doktor Ela ile tanışan Ali Vefa ise “Bugün ikiniz de benim hocamsınız. Hanginizi sözünü dinleyeceğim?” deyince Ferman reaksiyonunu alana koyarak “Bugüne civarindan hocan kimse onun” diyor.

SOSYAL MEDYAYA DAMGA VURDU

Yıllar evvel hekimler dizisinde canlandırdığı Ela karakteriyle hafızalara kazınan iyi oyuncu Yasemin Özilhan, Mucize doktor ile setlere art döndü. 2011 seneninde İzzet Özilhan ile izdivaç ettikten ardindan oyunculuğu bırakan Yasemin Özilhan’ın Mucize Doktor’da konuk oyuncu olması yasamsal medyada da gündem oldu. Mucize Doktor’un nihayet bölümünde doktor Ela’nın hastaneye geldiğini gören yasamsal medya kullanıcıları yaşadığı heyecanı da Twitter hesabından paylaştı.

İşte doktor Ela amaciyla yapılan Bir takım paylaşımlar:

Haber Videosu

: Mucize Doktor’a konuk var olan Yasemin Özilhan yasamsal medyayı salladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir