Son dakika haberi: Marmara’da 3,3 büyüklüğünde deprem! Artçılar devam ediyor…

Güncel

AFAD bilgilerine göre; saat 16:07’de ortada üssü Marmara denizi var olan 3,3 büyüklüğünde zerzele alana geldi. Depremin derinliğinin 7,02 kilometre olduğu açıklandı.

İçişleri Bakanlığı Afet ve aciliyetli durum idaresi Başkanlığı´nın bilgilerine göre, saat 16.07’de, ortada üssü Tekirdağ´ın Marmaraereğlisi ilçesinin açıkları olan, Richter ölçeğine göre 3.3 büyüklüğünde zerzele alana geldi. Yerden 7.02 kilometre derinde alana gelen deprem, çok fazla hissedilmedi.

ARTÇILAR ayni ritimde devam EDİYOR

İstanbul´un Silivri ilçesinin açıklarında, Bir gün evvel saat 11.00´de, alana gelen 4.6 büyüklüğündeki depremin derhal peşinden artçıların ayni ritimde devam ettiği belirlendi. Depremin derhal peşinden Bir gün evvel saat 11.57´de, 3.4 büyüklüğünde tek sarsıntı dahada oldu. Bu sarsıntı da Silivri´den hissedilirken, Marmara Denizi´ne artçı depremler alana gelmeye ayni ritimde devam etti.

SON DEPREMLER

Yaşanan depremlerin saatini ve şiddetini anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve zerzele Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi (BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

DAKİKA DAKİKA nihayet DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD nihayet DEPREMLER

Boğaziçi Üniversitesi zerzele Google nihayet dakika nihayet depremler
nihayet güncelleme: 16:56 25.09.2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir