6 yaşında diye evlat edindikleri kız çocuğu 22 yaşında cüce bir sosyopat çıktı!

Güncel

ABD’de ebeveynlik ile alakalı kitaplar yazan Kristine ile eşi Michael, Ukrayna doğumlu Natalia’yı 2010 yılının Mayıs ayında evlat ediniyor. ama çift, tek vakit ardindan olayların görüldüğü benzeri olmadığı ile alakalı şüphelenmeye başlıyorlar. dahada ardindan doktorların kemik testi yaptığı Natalia’nın asgari 14 yaşında olduğu alana çıkıyor.

Daily Mail‘e konuşan Kristine “Aile üyelerini öldürmek, onları tek battaniyeye sarıp art bahçeye gömmek istediğini söyler ve bununla alakalı resimler çizerdi. Onu kahveme çamaşır suyu benzeri kimyasallar koyarken gördüm ve ne yaptığını sordum. Bana ‘seni zehirlemeye çalışıyorum’ Cevabını verdi” dedi.

“MEDYA BENİ ÇOCUK İSTİSMARCISI GİBİ GÖSTERMEYE ÇALIŞIYOR”

Kristine medyanın onu bebek istismarcısı benzeri göstermeye çalıştığını ama ortada tek çocuğun olmadığını belirtti. Kristine “Natalia tek kadındı. Regl oluyordu. Yetişkin dişleri çıkmıştı. tek santimetre dahi boy atmıyordu ki boy uzaması vaziyeti cücelik hastalığı var olan çocuklarda görülüyor.” dedi.

DOKTORLAR NATALIE’NİN BÜYÜK OLDUĞUNU DOĞRULADI

Alie, doktorların Yalnızca yetişkinlerde görülen ağırbaşlı tek psikolojik rahatsızlığa sahip olduğunu doğrulamalarına karşın medyanın onları bebek istismarcısı benzeri göstermesine isyan etti.

Jake isminde otizmli tek öz çocukları var olan aile Natalia’yı ailenin tam tek üyesi benzeri onay ettiklerini, gayet iyi birer anne adayi baba olduklarını, Natalie’yi evlatlık işlemleri esnasında dokümanların neden yoksun olduğunu da vicdani nedenlerle sorgulamadıklarını belirtti.

YAŞININ BÜYÜK OLDUĞUNU İTİRAF EDİYOR

Natalia’nın ruh sıhhatinin tek noktada iyice kötüleşmesi sonrası etrafına riskli vaziyete gelmeye başlıyor. bu yüzden hastaneye yatırılan Natalie. orada yaşının hatri sayilir büyüklükte olduğunu ve hiçbir pişmanlık duymadan aile üyelerini öldürmeye çalıştığını itiraf etti.

AİLE KANADA‘YA YERLEŞTİKTEN ardindan tekrar ÇOCUK GİBİ DAVRANMAYA BAŞLIYOR

Hakimin nihayetinde doğum yılını 1989 olarak düzen ettiği Natalie yetişkin yardımı almasına karşın aile Kanada’ya yerleştikten ardindan tekrar bebek benzeri davranmaya ayni ritimde devam ediyor.

Kristine ise bütün suçlamaları reddederek erkek çocuğunun eğitimi amaciyla Kanada’ya gittiklerini, Natalia’nın yetişkin biri olduğu defaatle kanıtlanmasına karşın Daha ihmalle suçlandıklarını söyleyerek isyan ediyor. Polis, 2014 seneninde boşanan çifti ağır ihmalle suçlayarak dava açıyor.

Boşanan çift, Natalie’nin yaşının hatri sayilir büyüklükte olduğunun kanıtlanmasına karşın yargılandıkları gerekçesiyle mağdur olduklarını argüman etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir