Çukur’dan ayrılan oyuncu İlayda Alişan, Şampiyon dizisine transfer oldu

Magazin

Çukur dizisinde iki sezon süresince Akşın rolünü canlandıran İlayda Alişan‘ın tertemiz dizisi belli oldu. geçen sezon Çukur’dan ayrılan İlayda Alişan, başrolünü Tolgahan Sayışman’ın üstlendiği, TRT 1’in tertemiz dizisi ‘Şampiyon’a tasima oldu.

NESLİHAN KARAKTERİNİ OYNAYACAK

Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ‘Yıldızı Parlayanlar’ kategorisinde bulunan İlayda Alişan, TRT tek ekranlarının tertemiz dizisi Şampiyon’da Erdal Özyağcılar’ın hayat verdiği Yaman Günaltay’ın kızı, Erkan Avcı’nın oynadığı Zafer’in de zeki kız kardeşi Neslihan karakterini oynayacak.

FIRAT’A GİZLİDEN AŞK BESLİYOR

Neslihan karakteri aynı zamanda bebek yaşta babasının öğrencisi olarak hayatlarına giren Tolga Sayışman’ın hayat verdiği Fırat’a da saklıdan aşk besliyor.

ÇUKUR DİZİSİNDEN ne türlü AYRILDI?

Kendini yalnız hisseden Akşın kardeşi annesi ve babasının kabrine gittikçe onlarla konuşmaya başlamıştı o sırada yeğeni Karaca kabirde onu dinlemiş ve haline üzülerek onu avuntu etmeye çalışmıştı. her biri Karaca’nın diziden ayrılacağı istikametinde haberler yaparken Yüzüklü alana çıktı ve Akşın’ı kaçırarak öldürmüştü.

İLAYDA ALİŞAN KİMDİR?

İlayda Alişan, 1996 seneninde İstanbul’da doğmuştur. Behçet Kemal Çağlar Lisesi’nde eğitimini tamamlayan iyi isim, minik yaşlarda oyunculukla tanışmıştır. 2011 seneninde tek Çocuk Sevdim dizisi ile ekranlara adım atan İlayda Alişan, dahada ardindan Rüya, Bana Sevmeyi Anlat, Gönül Hırsızı, Benim Adım Gültepe ve Serçe Sarayı dizilerinde oyun almıştır.

Çukur'dan ayrılan oyuncu İlayda Alişan, Şampiyon dizisine tasima oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir