Ankarada ikinci el eşya satabileceğiniz en iyi firma

Advertorial

Bizler haftanın her günü sizlere hızlı bir şekilde ikinci el eşya alanlar Ankara olarak hizmet vermekteyiz. En acil durumlarınızda bile bizlere ulaşabilirsiniz. Anlaşmamızın sonucunda aynı gün dahi eşyalarınız gelip teslim alınır ve sizlere o anda anlaştığımız fiyat üzerinden ödeme hemen yapılır. Tek bir eşya için hizmet verdiğimiz gibi, birden fazla eşya için de hizmet vermekteyiz.

Amacımız hem kullanmadığınız eşyalarınızı ikinci el mobilya alanlar Ankara dediğinizde ekinci el satışını yaparak değerlendirmeniz hem de sizin işlerinizi kolaylaştırarak ürünleri gelip teslim almamızdır. Prensipleri ile çalışan ve güvene büyük önem veren firmamız güvenilir ekip arkadaşları ile çalışmaktadır. Dolayısı ile sadece sizin gösterdiğiniz ve anlaştığınız eşyalarımızı teslim ederek gönül rahatlığı ile satışı yapabileceğiniz bir firmaya ulaşmanızı sağlamak istiyoruz.

Sizler de Ankara ikinci el eşya alanları arıyorsanız ve bir an önce eşyalarınızı elinizden çıkarmak istiyorsanız o halde hemen vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Detayları ileterek ve adresinizi vererek çok hızlı bir şekilde alınmasını sağlayabilirsiniz. Eşyalarınızı depolarda çürütmeye bırakmak yerine ya da çöpe atmak yerine değerlendirerek ek kazanç elde etmeyi başarabilirsiniz. Devir artık tasarruf devri dolayısı ile sizler de kullanmadığınız eşyalarınızı bizlere satarak yenilerini almak için daha kolay bir bütçe oluşturuyor olacaksınız.

Siz artık gelin ve tüm değerlendirmek istediğiniz eşyalarınız ile bir alo sayesinde bizlere ulaşın. Hızlı, değerinde alım hizmeti ve güvenilir iş akışlarımız ile hem kendiniz hem de çevrenizin eski eşyalarını değerlendirme fırsatını yakalamış olun. Merak ettiğiniz her konuda bizlere ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Irmak Ticaret İletişim Bilgileri:

Telefon :0312 324 5526

Gsm 0533 767 8013

Adres: Anafartalar Mahallesi, İtfaiye Meydani Temmuz Sokak No 7, 06260 Altındağ/Ankara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir