Derya Uluğ, döner tekme atarak yaptığı hareketle ağızları açık bıraktı!

Magazin

yasamsal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile Hollywood ünlüleri arasında başlayan “bottlecapchallenge” akımına dahil var olan Derya Uluğ, nihayet derece başarılı tek tekme atarak meşhur isimlerden aşağı kalır yönünün olmadığını gösterdi.

BRUCE LEE GÖRSE AYAKTA ALKIŞLARDI”

iyi şarkıcı kapağa tekme atarken çektiği videoyu, “Bana soğuk diyenlere uygulamak istediğim.” yazarak #bottlecapchallenge etiketiyle paylaştı. iyi şarkıcının videosu çok sayıda yorum ve zevk aldı. Uluğ’un tek takipçisi paylaşıma, “Bruce Lee görse ayakta alkışlardı.” yorumunu yaptı. Başka tek takipçisi ise, “O tekmeyi bendeniz yesem komaya girerdim herhalde.” yorumunu yaptı.

DERYA ULUĞ KİMDİR?

Derya Uluğ, Daha 8 yaşındayken tek ses yarışmasına katılmıştır. Muğla Üniversitesi’nde Müzik Öğretmenliği bölümünü okuyan İzmirli şarkıcı, Haliç Üniversitesi hükümet konservatuvarında çok lisans yaptı.

üç sene Ebru Gündeş’in vokalistliğini yapan Derya Uluğ, edindiği tecrübenin derhal peşinden kendisinin albümünü çıkarmak üzere sanatçının yanından ayrıldı. İlk albümünü 2016 seneninde umman adli single’ı ile çıkardı. Albümde laf ve Müzik kendisine ve asil Gök’e, düzen etme Burak Yeter’e aittir. Derya Uluğ, 13 Kasım 2016’da düzen eden 43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde “En İyi Çıkış Yapan Solist” ödülünü kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir