RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI 2019 | Resimli bayram mesajları ve sözleri burada

Güncel

Müslüman alemi Ramazan Bayramı amaciyla bütün hazırlıklarını bitirdi ve artık saatleri sayıyor. Bu mühim gün içinde müminler birlik ve beraberlik duygularıyla birleşerek ve sevgiyle bütünleşerek sevdiklerini ziyaret edecek. Ziyaret edemedikleri sevdiklerine ise bayram mesajları yollayarak bu mühim bugünü paylaşacak. İşte en anlamlı ve iyi resimli bayram mesajları…

RAMAZAN BAYRAMI iletileri 2019

Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, arkadaşlık paylaşmayı, hususi günler ise hatırlamayı bilenler amaciyla vardır. Ramazan Bayramınız kutsal olsun.

Hep tek arada, sevgi dolu ve keyifli nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutsal olsun! kutsal Ramazan Bayramı bütün ulusumuza kutsal olsun. Allah bütün inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar kismet etsin.

Ramazanın sevgi, saygı, yardımlaşma ve dayanışmanın ön plana çıkacağı, nefsani duygularımızı tek nebze olsun terbiye etmeye iyi tek vesile olmasını dilerim.

Bin damla serilsin yüreğine, Bin mutluluk dolu olmak dolsun gönlüne, bütün hayallerin hakikat olsun, Duaların onay olsun bu bayramda. Ramazan Bayramın kutsal olsun!

Bugün dualarınızı her vakitkinden dahada çok yapın, savunucu meleklerini avuçlarınızın dahil kismina çiçekler döksün, kalplerinize bedeninize ilham versin. Bayramları en hayırlı şekilde geçirmeyi kismet etsin bizlere. Ramazan bayramınızı kutlarım.

Ruhu aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan heyecan tufanı ve şükür notaları ile örülmüş iyi insan Ramazan-ı Şerifleriniz hayırlı olsun…

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yinede mutlu, tekrar de umutlu, tekrar de sevgi dolu nice bayramlara…

Dua kapılarının ağzına civarindan açık, bela Ve kötülüklerin arındırıldığı bu iyi gün içinde Ramazan bayramınızı bütün sevdiklerinizle birlikte hayırlı ve mutluluk dolu geçirmeniz dileğiyle kutsal Ramazan Bayramınızı Kutlarım.

Gönüller tek olsun Bu kutsal Ramazan ayında düşüncelerimiz hemide düşünce olsun Allah’ın yolunda, hayırlara vesile olsun. bütün müslümanların Ramazan Bayramı kutsal olsun.

Baslangıçlar sonuçların tecelli yeridir… Rahmet ile baslayan Ramazan ayının Kurtuluş ile Tecelli bulması temennilerimle… Hayırlı Bayramlar…

Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş var olan kutsal Ramazan ayına veda ederken birlik ve beraberlik duygularımızın perçinlemesini temmeni ediyorum. Ramazan Bayramınız kutsal olsun.

Sevinç ve huzur dolu tek umutla geldi Ramazan Bayramı. Bu iyi ayın kutsal bayramı bizlere mutluluk, huzur, güzellikler kismet etsin. bütün müslümanlara Hayırlı Ramazan Bayramı diliyorum.

Güzel düşünceler nefeslere dolarsa iyi dualar olur, Dua ise ulu Allah’a gider nur Olur, semanda buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle Ramazan Bayramınızı Kutlarım…

Evinize gül kokusu essin kalplerinize Allah iyilik versin. Bu bayramda da ellerimiz her vakitki benzeri mutlulukla birleşsin. Ramazan bayramınızı Kutlarım

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her vakit tek öncekinden dahada iyi ve mutluluk dolu tek Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

İslam’ın nurlu yüzü kalbine dolsun, makamınız cennet, Hz. Muhammed komşunuz olsun, günlerinize mutluluk, gönlünüze mutluluk dolsun, Ramazan Bayramınız kutsal olsun…

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi ulu Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, bütün insanlık amaciyla hayırlara vesile olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir