Suzan Kardeş, Hayranlarına Unutulmaz Bir Gece Yaşattı!

Magazin

Ünlü ses sanatçısı ve oyuncu Suzan Kardeş, İsmail Cem arkadaşlık ve barış Meydanı’nda düzen eden tek konserle Kuşadalılarla buluştu.

UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATTI

Ünlü sanatçı Suzan Kardeş, Kuşadası’nda muhteşem tek konser verdi. Kuşadalıların yoğun alaka gösterdiği konsere Kuşadası Belediye reis Vekili Oğuzhan Turan, Belediye reis Yardımcısı Ayşe Şerifoğlu ve Belediye Meclis Üyeleri de katıldı. Bir hayli meşhur sanatçının makyözü olarak da tanınan Kardeş, seslendirdiği yapıtlar ve ekip arkadaşlarıyla gerçekleştirdiği oyun alani/sahne şovlarıyla Kuşadalı hayranlarına unutulmaz tek gece yaşattı.

“BÜYÜK mutluluk dolu olmak DUYUYORUM”

Konser nihayetinde konuşan sanatçı Suzan Kardeş, Kuşadası’nda oyun alani/sahne almaktan dolayı hatri sayilir büyüklükte mutluluk dolu olmak duyduğunu belirterek, davetlerinden dolayı Kuşadası Belediyesi’ne teşekkür etti. Kuşadası Belediye reis Vekili Oğuzhan Turan, meşhur sanatçı Suzan Kardeş’in oyun alani/sahne dünyasının aranan isimlerinden biri olduğuna dikkat çekerek, Kuşadası’nda konser vermesinden dolayı hatri sayilir büyüklükte mutluluk dolu olmak duyduklarını belirtti.

Kaynak: İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir