Aziz Yıldırım Açıkladı: Fener Ol İddiaları Doğru Değil

Spor

Fenerbahçe’de takim tarihinin en mühim bağış organizasyonu var olan ‘Fener Ol’ amaciyla taraftarlar ve iş adamları mühim katkılar yaparken, Daha önceki reis Aziz Yıldırım’ın bu kampanyaya destek olmayacağı argüman edildi. ama bu iddianın asılsız olduğu öğrenildi.

Sporx’in haberine göre, Sarı-lacivertli kulübe 20 sene başkanlık yapan Aziz Yıldırım’ın Fener Ol kampanyasına bağış yapmayacağı öne sürüldü. Aziz Yıldırım’ın bu kararını “Bu kulübe hayatımı verdim, ‘Fener Ol’a destek vermem” şeklindeki sözlerle açıklama ettiği alana atıldı. ama Aziz Yıldırım’ın bunun benzeri tek açıklamasının olmadığı ve yasamsal medyada dolaşan bu sözlerin asılsız olduğu alana çıktı.

aynı zamanda Acun Ilıcalı önderliğinde Fenerbahçe WinWin kampanyası kapsamında ülkemiz genelinde iki gün içinde 123 bin takim formasi satıldığı ve 950 bin SMS atıldığı duyuruldu. Açıklanan verilerin derhal peşinden 55 milyon 900 bin Lira toplandığı belirtildi. Öte istikametten Acun Ilıcalı’nın organizasyonun derhal peşinden da takim formasi satışlarının ve SMS’lerin ayni ritimde devam ettiği, binlerce taraftarın Daha sarı-lacivertli kulübe destek olduğu öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir