PROMOSYON TİŞÖRT FİYATLARI

Advertorial

Günümüzde işletmeler hemen her sektörde faaliyet göstermekte ve çalışma yaptıkları alanlarda aynı sektöre bulunan diğer firmalarla rekabet etmek zorunda kalmaktadırlar. Bu rekabet bazen oldukça zorlu olabilmektedir. Bu sebeple birçok firma belirli dönemlerde reklam tanıtım çalışmaları yaptırmaktadır. Bunu göz önünde bulundurmalı ve bu çalışmalar ile rakiplerinizin her zaman bir adım önüne geçebilmelisiniz.

Bu noktada en çok tercih edilen uygulama promosyon ürün yapımı olarak karşımıza çıkar. Birçok firma üzerinde kendi logo ve işletme adının bulunduğu promosyon ürünler yaptırmakta ve bunları müşterine hediye olarak dağıtmakta. En çok tercih edilen ürünler arasında kalem, çakmak, şapka, kupa bardak, ajanda saat ve promosyon tişört bulunmaktadır.

Promosyon Tişört Nedir

Bu tarz çalışmalarda en etkili promosyon ürünlerden biri olarak karşımıza promosyon tişört modelleri çıkmaktadır. Çünkü tişörtler herkes tarafından günlük hayat içerisinde giyilen ve sürekli kullanılan bir giysidir. Bu sayede üzerinde firmanıza ait bir görsel ya da firma adının bulunduğu tişörtler oldukça etkili bir reklam tanıtım aracı haline gelmektedir. Bisiklet yaka, V yaka ve Polo yaka modelleri bulunan bu tür ürünlerden kurumsal renklerinize en uygun renk ve modellerde ürettirerek müşterilerinize dağıtabilir, ürünlerinizi satın alanlara hediye olarak dağıtabileceğiniz kampanyalar ortaya çıkarabilirsiniz. Ürettireceğiniz ürünün baskılı tişört olmasına özellikle dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü o baskılar firmanızın reklamı için olmazsa olmazlardan biridir.

Promosyon Tişört Fiyatları

Reklam çalışmaları için her şirketin genel bütçesinden ayırdığı bir promosyon bütçesi bulunmaktadır.  Bu bütçe dahilinde işletmelerin satın almadan sorumlu personelleri fiyat kalite performansı en yüksek olan ürünü tercih etmeye çalışmaktadırlar. Bu konuda eğer tercihiniz olan ürün tişört ise, baskılı bir ürün yaptıracaksanız promosyon tişört fiyatları en çok dikkat etmeniz gereken husus olarak karşınıza çıkacaktır. Bir ürünün fiyatının ucuz olması önemlidir, fakat tek önemli nokta burası değildir. Ekonomik fiyata sahip ucuz tişört modeli tercih edebilirsiniz. Ama ucuz olması nedeniyle kalitesi düşük olması çok yüksek bir ihtimaldir. Dağıtacağınız ürünler üzerlerinde firmanızın adını taşıyacağından bir nevi sizin prestijinizi de yansıtacaktır. Bu bakımdan kalitesiz ürünler kötü marka bilinirliğine yol açabileceğinden bütçeniz dahilinde mümkün olan en kaliteli ürünleri tercih etmeniz sizin faydanıza olacaktır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir