Giresunspor’da Kemal Kılıç resmen göreve başladı

Spor

İmza töreninde açıklamalarda bulunan takim Başkanı Sacit Ali Eren, Ümit Özat’ın derhal peşinden hoca arayışlarına derhal başladıklarına söyledi. Opsiyonlu olarak sezen sonuna civarindan anlaşma yaptıklarını kaydeden Eren, ”İnşallah Giresunspor amaciyla ve Kemal Hoca amaciyla burada iyi neticeler çıkar. her birimiz Neticede Giresunspor’un yararı amaciyla uğraşıyoruz” dedi.

Ümit Özat’ın ayrılışı ile ilgilide konuşan Eren, Ümit Özat’tan takım içinde gruplaşma olduğu yöndeki açıklamasıyla alakalı rapor istediğinde Özat’ın veremediğini kaydetti.

Ümit Özat’la açıklamasının derhal peşinden toplantı yaptığını belirten Sacit Ali Eren, “Osmanlıspor mücadeleninden sonraki açıklamasından tek vakit ardindan hocayı çağırdım ve rapor istedim. Takım içinde gruplaşma mı var dedim ‘Allah amaciyla bendeniz öyle tek şey görmedim’ dedi. ‘Hocam gruplaşma yoksa Bir gün evvel söyledikleriniz neydi ?’ dedim, ‘Oynamayan oyuncular takımda mesele oluşturabilir’ dedi. mücadele sonundaki açıklamasıyla alakalı net tek netice alamadık. İhtiyaç duyulan raporu istedik onu alamadık, gitmesi koşul olan varsa takımdan gidecek futbolcuları sorduk onu alamadık, bunun benzeri tek durum oldu. Elazığspor mücadelesi da finalimiz oldu” şeklinde konuştu.

Elazığspor mücadelesi öncesi Ümit Özat’a, ‘Hocam Elazığspor maçını kazanamazsak ikimiz de İstanbul’da kalırız’ demiştim, o Adana’da kaldı, bendeniz buraya geldim’ dediğini dile getirdi.

Giresunspor’un futbol kültürü çok geniş var olan tek kulübe yakışmayacak tek vaziyette olunduğunu belirten teknik patron Kemal Kılıç ise “Hem uzunca yıllar birlikte oynamış ayni vakitte da şiddeti çok tek takım, bulunduğu yer gösteriyor kendisini ama Giresunspor çok hatri sayilir büyüklükte mücadeleler oynamış tek takim dolayısıyla bundan çekindiğimiz yok. Biz kendimiz neler yapabiliriz? Biz önlem alınacak tek takım haline gelirsek ki geleceğiz en kısa zamanda, onu Ümraniye takımı düşünecek nasıl durdurabiliriz diye. Bizim amaciyla galibiyet önemli, takımın kimliği değil” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir