Florence Güney Karolina’yı sular altında bıraktı

Dünya

.imgtaa {display: block;position: relative; } .imgtaa img{display: block;} .imgtaa span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 37px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/aa.png’) no-repeat; } .imgtesh {display: block;position: relative; } .imgtesh img{display: block;} .imgtesh span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 40px;height: 35px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/esh.png’) no-repeat; } .imgta {display: block;position: relative; } .imgta img{display: block;} .imgta span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 37px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/aa.png’) no-repeat; } .imgtd {display: block;position: relative; } .imgtd img{display: block;} .imgtd span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 46px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/d.png’) no-repeat; } .imgti {display: block;position: relative; } .imgti img{display: block;} .imgti span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 51px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/i.png’) no-repeat; } .imgtr {display: block;position: relative; } .imgtr img{display: block;} .imgtr span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 99px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/r.png’) no-repeat; }

Kuzey ve cenup Karolina’daki uzman olanlar halkı su baskın tehlikesinin Daha geçmediği ile alakalı uyarıyorlar. Florence Kasırgası’nın bölgeyi vurmasının üzerinden tek hafta geçti ve kasırga ardında yoğun yağışlar ve rüzgar hasebiyle harabe olmuş tek bölge bıraktı. şimal ve cenup Carolina’da asgari 43 kişinin hayatını kasırga hasebiyle hayatını kaybetti.

TEHLİKE HALENM ayni ritimde devam EDİYOR

Güney Karolina Valisi Henry McMaster Cuma bugünü yaptığı açıklamada, “Yağmurla ve rüzgar bitmiş olsa da yağan yağışlarla gelen sular hali hazırda çekilmedi ve dahada perişan vaziyetlerle karşılaşacağız” uyarısında bulundu.

McMaster, kent tarihinin en perişan doğal felaketinin faturasının takriben 1.2 milyar dolar olduğunu açıkladı. Vali, yetkililerden bölgeye federal yardım kaynaklarının aktarılmasını istedi.

KASIRGA BÖLGEYİ GÖLE DÖNDÜRDÜ

Florence Kasırgası, şimal Karolina’nın Bir takım bölgelerinde metrekareye 91 santimetre yağış bıraktı ve Bir hayli bölge su baskın suları altında kaldı. şimal Karolina’nın liman şehri Wilmington ile var olan yolu irtibatı yükselen sular hasebiyle günlerce kesildi. Şu vakit yollar açıldı ama hanelerine terk edenler bölgeye ne vakit dönebilirler Daha net değil.

Wilmington’daki şimal Karolina Üniversitesi tek Ekim tarihine civarindan eğitime ara verildiğini açıkladı. Üniversitenin binaları ve yolları kasırga hasebiyle zarar görmüştü ve kampüse ulaşılamıyordu.

SEL SULARI ATLTINDA

Bölgedeki su baskın felaketinin Daha geçmediği noktasında ikazda bulunan görevliler bölge sakinlerine ikazda bulunurken, su baskın yıkımı vakit geçtikçe dahada da büyüyor. Binaların hatri sayilir büyüklükte tek bölümü su baskın sularının altında kalırken sokakların içerisindeki ulaşım botlarla, kanolarla sağlanıyor. Kurtarma ekipleri alanda çalışmalarını sürüdürüyor.

.mte20{ margin-top:-25px; z-index:1; } h6.timg{ float:right; height:25px; line-height: 25px; padding-left:5px; padding-right:5px; opacity:.8; font-size:10px!important; z-index:2; position:relative; background-color:#ebebeb; } .fr{ float:right; } .vidyorum{ padding-top:0px; margin-top:-25px; font-size:10px; font-weight: normal; } .testimonial-content{ padding:6px 10px 6px 10px; } .yrmBslk{ width:75px; color:#990000; overflow: hidden; float:left; } .testimonial-user{ display:none; width:75px; color:#990000; overflow: hidden; margin-top:5px; } .vybaslik{ color: #3f5fbf; font-weight: bold; } .catNw .nwItem h2 a{ width:98%!important; }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir