Osman Yılmaz’ın Bursa at yarış tahminleri

Spor

26 Şubat Pazartesi Bursa at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Osman Yılmaz günün programını değerlendirdi.
 
ROMEO Günün Kalesi

1.AYAK: Başarılı yarışları ardından koruduğu mükemmel formu ile yatkın olduğu pist ve mesafede IŞKINAT fotoyu önde geçebilir. Son yarışlarına nispeten daha uygun grupta KUTLUERİNOĞLU sevdiği pist ve mesafede en ufak hatayı affetmeyecektir. Bu kez tam pist ve mesafesinde BURAKŞAH’da şanslı isimlerden. Bu pist ve mesafede başarılı yarışlarını izlediğimiz EGEBEYİ’de en ufak hatayı affetmeyecek isimlerden.

2.AYAK: Maiden 4 yaşlı Arap safkanlarının start alacağı günün ikinci ayağı zevkli mücadelelere sahne olacak. Tabeleda yer aldığı yarışları ardından geliştirdiği formu ile ÇİKOLATALI öncelik verdiğim isimdir. Son yarışını beğendiğim ASLINAZ bu safkanın ensesinde olacaktır. Son yarışlarını ölçü almadığım DİLEKAĞACI hata affetmeyecektir. İLBÜKE ve SAMBERKHAN’da mutlaka kuponlarda bulundurulması gereken isimlerdir.

3.AYAK: Form ve şanslarını eşit gördüğüm safkanların bir araya geldiği bu ayakta ise OĞLUM ALİ, MANZARA, STARBABA ve FAITHFUL WOLF sırası ile önereceğim isimlerdir.

4.AYAK: Geçen hafta start aldığı son yarışını zorlanmadan kazanan ROMEO   bilinen kalitesi ve formu ile yine rakiplerini kolay bir şekilde avlayacaktır. Günün kalesi olmaya tek aday isimdir.

5.AYAK: Başarılı yarışlarının ardından koruduğu mükemmel formu ile SUMEL HAN ve bir süre aradan sonra gördüğü yarışı ile kondisyon açığını kapatan YELE arasındaki zevkli mücadele birinciliği belirleyecektir. Bu safkanların hata yapması halinde birincilikle tanıştığı yarışı ardından geliştirdiği formu ile sertleşen gruba rağmen LADY BUCKINGHAM devreye girebilir.

6.AYAK: Günün son ayağında bu pist ve mesafede kazandığı son yarışı ardından formunu muhafaza eden BEDWULF uyum sağladığı binicisi ile yine rakiplerini avlayabilir. Yakın ara tabela dibinde bitirdiği son yarışını tatminkar bulduğum FORTE bu safkanın en ufak hatasını affetmeyecektir. Tabelada yer aldığı yarışları ardından koruduğu etkili formu ile YENİLMEZ nispeten daha uygun grupta rakiplerine zor anlar yaşatabilir. Aradan sonraki yarışlarıyla kondisyon açığını kapatan ONTUĞ’un bu kez ön sıralarda yer alacağına düşünüyorum. ILDIR RUZGARI ve RIGHT OR WRONG’da ihmal edilmeyecek isimlerdir.
 
5,1,2,4
4,1,5,8,10
1,2,5,4
2
1,5,2
1,2,9,8,4,5
 


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

<iframe id="player_668402" frameborder="0" scrolling="0" marginheight="0" marginwidth="0" allowfullscreen="allowfullscreen" src="/QuarkPlayer/Index?ContentParentId=1353307

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir